2000 zł alimentów na dziecko miesięcznie zabezpieczone w sprawie o rozwód naszej klientki

Nasza klientka w sprawie o rozwód uzyskała dokładnie takie o jakie wnosiliśmy zabezpieczenie alimentów. Sąd Okręgowy w Warszawie zabezpieczył alimenty na dziecko na kwotę 2000 złotych miesięcznie.

Do naszych kancelarii często trafiają kobiety czujące się bezsilne podczas rozwodu. Alimenty na dziecko, które uzyskują w sądzie są drastycznie niższe o tych, które oczekiwały uzyskać. Nawet przykład celebrytów pokazuje, że sądy potrafią zasądzić zaskakująco niskie alimenty (https://www.plotek.pl/plotek/7,154063,26404113,michal-wisniewski-placil-smiesznie-niskie-alimenty-na-dzieci.html)

Nie musi tak jednak być. Często problem z niskimi alimentami wynika z braku odpowiedniego przygotowania i poprowadzenia sprawy o rozwód. Z klientami współprace rozpoczynamy od szczerej rozmowy, gruntowej analizy stanu faktycznego, przygotowania strategii procesowej, pomocy w zebraniu dowodów do sprawy. Ważne dla naszych klientów jest by rozumieli na każdym etapie postępowania jakie działania dla nich podejmujemy oraz to jak ich przegotowujemy na niespodziewane ewentualności, które często pojawiają się w sytuacjach emocjonalnego sporu między rozwodzącymi się małżonkami.

Alimenty na dziecko 2 000 zł wyrok

Dobre rezultaty wynikają ze skrupulatnej pracy naszego zespołu adwokatów, wieloletniego doświadczenia w sprawach rodzinnych i dobrej komunikacji z klientami. Efekty mówią same za siebie, a my cieszymy się z sukcesów naszych klientów.

Powiązane wpisy: