Misja kancelarii

Naszą misją jest budowanie zaufania społecznego do prawników przez świadczenie klientom pomocy prawnej na najwyższym poziomie.

Naszym klientom, osobom fizycznym i przedsiębiorstwom oferujemy obronę praw i interesów. Rozumiemy, że nasze działania mają znaczący wpływ na ich życie i biznes. Z dumą przyjmujemy powierzone zaufanie i bierzemy odpowiedzialność za bycie dla nich obrońcą oraz doradcą.

Pragniemy, by profesjonalni prawnicy otoczeni byli zasłużonym zaufaniem społecznym i wzmacniali ustrój prawny Rzeczypospolitej.
Opinie naszych klientów:

 • review rating 5  Na poradzie dowiedziałem się o wiele więcej niż się spodziewałem i Pani mecenas wytłumaczyła mi dodatkowe aspekty mojej sprawy więc osobiście polecam !!

  thumb Piotr Grochowski
  2/20/2020

  review rating 5  Bardzo profesjonalne i szczegółowe podejście do prowadzonej sprawy. Wszystkie moje pytania odnośnie przebiegu i mojej roli było jasno wyjaśnione. Naprawdę polecam.

  thumb Paweł Sępkowski
  2/01/2020
 • review rating 5  Korzystałam z usług Pani Anny już dwukrotnie i życzyłabym sobie, by każdy był takim specjalistą w swoim fachu jak ona. POLECAM.

  thumb Anna Targowska
  11/05/2019

  review rating 5  Poprowadzono mnie od początku do końca sprawy.Nie mogłem trafić lepiej.

  thumb Zdzisław Nowik
  1/22/2020

Opinie klientów o nas z Google Maps. Więcej opinii przeczytasz tutaj.