Nasza Specjalizacja

Ludzie. Prawo. Pasja

Obrona naszych klientów jest dla nas najważniejsza.

Z troską o Twój interes pomożemy rozwiązać Twój problem prawny z zakresu prawa rodzinnego. Klientów traktujemy indywidualnie, nasze usługi są dopasowane do Twoich potrzeb.

Oferowane usługi

  • Budowanie strategii procesowej i doradztwo w trwających procesach
  • Apelacja
  • Reprezentacja klientów przed Sądem
  • Pozew, odpowiedź na pozew, wnioski dowodowe i inne pisma procesowe
  • Negocjacje przedsądowe
  • Mediacje
  • Porady prawne

 

Rozwód

Podjęcie decyzji o rozwodzie jest bardzo trudne. Czasami, nawet nie mamy możliwości decydowania- współmałżonek podjął decyzję za nas.

Pod wpływem emocji łatwo popełnić błędy, które mogą odcisnąć piętno na naszym dalszym życiu. Choć ciężko jest samemu spojrzeć na sytuację, w której się znaleźliśmy z dystansem, nie ma nic lepszego niż zachowanie zdrowego rozsądku i profesjonalna pomoc.

Postępowanie w sprawie o rozwód sięga głęboko w sferę życia prywatnego. Niejednokrotnie w trakcie trwania procesu, dochodzi do wydarzeń, które rozgrywają się poza salą sądową, a mają wpływ na rozstrzygnięcia zapadłe podczas procesu. Warto więc działać z rozwagą i nie kierować się emocjami, które w tych chwilach są złym doradcą.

 

Budowanie strategii procesowej i doradztwo w trwających procesach

Mając doświadczenie w prowadzeniu spraw rozwodowych, wiemy, że w rzeczywistości postępowanie rozwodowe nie zaczyna się w Sądzie, czy też od sporządzenia pozwu, a znacznie wcześniej.

Specyfika procedowania sprawia, iż co do zasady czynności wykonanych przed Sądem nie da się powtórzyć, a niejednokrotnie mogą mieć decydujące znaczenie na wynik sprawy. Wymaga to dobrego przygotowania i zaangażowania.

Chcąc w pełni bronić swoich praw, musimy być przygotowani. Ze swoimi klientami szczegółowo i wnikliwie omawiamy ich sytuację i budujemy strategię postępowania.

Sam rozwód w wielu przypadkach jest dopiero początkiem końca związku dwóch ludzi. Prawomocne orzeczenie rozwodu, często pociąga za sobą sprawę o podział majątku wspólnego. Podejmując swoje działania, mamy w perspektywie wszystkie aspekty związane z samym rozwodem, a także z konsekwencjami, które z niego wynikają.